rufieten

Projekteerimine

Contactus AS on 1995. aastal asutatud elektriprojekteerimisega tegelev ettevõte. Firma on spetsialiseerunud elektrialase ehituse projekteerimis- ja konsultatsiooniteenuse osutamisele, milles on tõusnud üheks juhtivamaks ja oma ala suuremaks tegijaks Eesti turul.

Projekteerime ka väljaspoole Eestit. Meie töökeelteks on eesti, vene, inglise, saksa ja soome keel.

Omades pikaajalist kogemust ja laia ulatust elektrisüsteemide projekteerimises, hõlmab Contactus AS teenusvaldkond kõiki elektripaigaldise osasid. Nendeks on näiteks alajaamade ja elektriliinide projekteerimine, hoonete tugev- ja nõrkvoolu elektrivarustus ja -paigaldised, välisvõrgud ning ka keeruliste tehnoloogiliste seadmete automatiseeritud juhtimissüsteemide projekteerimine.

Kvaliteetne projekt tagab kokkuhoiu ehituses ja parima tulemuse. Contactus AS eesmärk on pakkuda oma tellijatele ja koostööpartneritele professionaalset elektriehituse alast nõustamist, ühtlasi parimaid ja ratsionaalsemaid elektripaigaldise lahendusi konkurentsivõimeliste hindadega. Peame tähtsaks, et meie poolt välja antud elektriprojekt omaks nii korrektset vormistust kui sisu.

Vastavalt tellijate ootustele osaleme nii väikesemahuliste kui ka suuremahuliste, keeruliste ja innovatiivsete objektide loomisel; tagades paindlikkuse, usaldusväärsuse ja tähtaegadest kinnipidamise.

Contactus AS kuuluvus erialaliitudesse:
Eesti Projektbüroode Liit
Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit

Vaata lähemalt, millega ja mis valdkonnas tegeleme rubriigis “Teenused”  ja “Projekteerimine“.

Kustkohast saada elektriprojekt? Helista meile numbril (+372)  6309080 või kirjuta aadressil info@contactus.ee.